BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 8835743
nr 883 5743
Ljusstakar
1 par, brons, förgyllda, 1800-talets andra hälft, höjd: 23
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 24 mars 2014
kl 19:59:47
24/3 19:37:05